Engin Danışmanlık - TSE BELGELERİ

TSE BELGELERİ

Tse Belgesi Danışmanlık hizmeti altında;


Tse Ürün Uygunluk Belgesi Danışmanlık , Tse Hizmet Yeterlilik Belgesi Danışmanlık ,  TSEK Kritere Uygunluk Belgesi Danışmanlık ve Tse Yurtdışı Belgelendirme Danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur.


TSE Belgesi Danışmanlık Çeşitleri

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi Danışmanlık hizmetimiz Yetkili Servis , İthalatçı, İmalatçı olup teknik servis , işyeri statüsünde hizmet veren firmalara uygulanmakta olan belgelendirme türüdür.

TSE HYB Tse Hizmet Yeterlilik Belgesi Danışmanlık hizmetinde hizmet verdiğiniz sektör grubuna göre belge alacağınız standartlar belirlenir ve teknik servis veya işyeri olarak hizmet verdiğiniz firmanız TSE tarafından belgelendirilir.


TSE Belgesi Danışmanlık Hizmeti

Örnek ile anlatacak olursak;

Servis taşımacılığı hizmeti yapıyor ve TSE Belgesi almak istiyorsanız TS 12257 standartlarında belgelendirme işlemlerinizin yapılması gerekmektedir.

Klima konusunda teknik servis iseniz TS 12850 standartından TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi almanız gerekmektedir.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile ilgili diğer tüm sorularınız için web sitemizin diğer bölümlerini inceleyebilir veya firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

TSE Ürün Uygunluk Belgesi Danışmanlık Hizmetinde üretim yapan veya başka bir firmaya fason üretim yaptıran firmaların üretimini yaptıkları veya yaptırdıkları ürünler için almaları gereken standartlara göre yapılan hizmeti kapsar.

Tse Danışmanlık

TSE Ürün Belgelendirme kapsamında;

-Elektroteknik sektörü

-Yapı sektörü

-Kimya sektörü

-Gıda sektörü

-Makine sektörü olarak gruplara ayrılmıştır.

                          


TSE Belgesi Danışmanlığı Hizmetleri

Tse Ürün Belgelendirme olarak ürün standartınız belirlenir.

Tse Ürün Belgelendirme yönergesine göre üretim yerinin asgari şartları , personel şartları , üretim teçhizatı ve deney laboratuvarı standarta göre incelenir.

TSE Üretim yeri inceleme raporuna göre ön denetim gerçekleştirilir ve çalışma programı hazırlanır.

Firmadaki eksiklikler tespit edilerek çalışmalar planlanır.

Planlanan takvime göre dokümantasyon desteği ve firmanın TSE denetimine uygun hazır hale getirilmesi sağlanır.

TSE Ürün Uygunluk Belgesi danışmanlık hizmeti olarak daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizi detaylı inceleyebilir veya 0488 212 1272 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.